• 19 lipca 2024

Narzędzia pneumatyczne Ingersoll Rand to połączenie nowoczesnej technologii i wysokiej jakości materiałów. Klasyczna konstrukcja narzędzia łączy w sobie doświadczenie wielu pokoleń projektantów, inżynierów i pracowników. Wszędzie tam, gdzie jest używane narzędzie Ingersoll Rand, zawsze wpływa ono na jakość produktu końcowego.

Ingersoll Rand klucze udarowe

Akumulatorowy klucz udarowy Ingersoll Rand zastępuje zwykły klucz. Nowoczesne urządzenie jest wygodne w obsłudze, ponieważ działa nawet z dala od sieci elektrycznej. Dlatego z jego pomocą przeprowadza się naprawę trudno dostępnych odcinków konstrukcji. Pneumatyczne klucze udarowe Ingersoll Rand są niezawodne i mogą przyspieszyć montaż i demontaż. Korpusy wszystkich kluczy od tego producenta wykonane są z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Wewnątrz znajduje się mocny i niezawodny silnik. Po naciśnięciu przycisku zasilania sprężone powietrze przepływa przez wąż do turbiny i ją obraca. Wytworzona energia jest przekazywana do mechanizmu udarowego i uchwytu, do którego mocowana jest nasadka, która jest zgodna rozmiarem z nakrętką. Siła uderzenia i moment obrotowy działają jednocześnie na skręcaną część. W rezultacie bez wysiłku udaje się wykręcić nawet zablokowane nakrętki.

Standardowy klucz udarowy uniwersalny Ingersoll Rand może być stosowany w serwisie samochodowym, naprawie różnych konstrukcji i wyposażenia. W przypadku bardziej zaawansowanych modeli obudowa mechanizmu wykonana jest z tytanu, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Pneumatyczny klucz udarowy Ingersoll Rand jest stosowany w przemyśle energetycznym, naftowym i gazowym do montażu różnych systemów.

Modele kluczy udarowych mają złącze przewodu powietrza ½ ”. Rozmiar kwadratu wrzeciona o podobnych parametrach. Jest zawarty w zestawie. Zestaw może zawierać tylko samo narzędzie, ale możemy je też kupić razem z torbą, baterią i ładowarką. Najwygodniejsze zestawy, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz do wykonania pracy. Oprócz standardowych modeli popularne są narzędzia kątowe (2025max), za pomocą których praca wykonywana jest w trudno dostępnych miejscach.

Pneumatyczny klucz udarowy Ingersoll Rand jest niezawodny, łatwy w obsłudze i potężny. Takie urządzenie należy zakupić do montażu lub demontażu konstrukcji pracujących pod obciążeniem. Narzędzie pneumatyczne zasilane jest sprężonym powietrzem. Jest to wygodne w wilgotnych pomieszczeniach, w których nie można używać urządzeń wymagających podłączenia elektrycznego. Narzędzia Ingersoll Rand o niewielkich rozmiarach ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. W razie potrzeby możesz wyłączyć podświetlenie lub zmienić jego intensywność. Pozwala to wygodnie wykonywać skomplikowane prace.

akumulatorowy klucz udarowy

Ingersoll Rand klucze pneumatyczne

Większość użytkowników uważa, że klucze udarowe to narzędzia stosowane jedynie w przemyśle lub na budowach. Jednak istnieje wiele zadań w domu, które wymagają od nas przykręcenia nakrętki lub śruby w celu poluzowania, lub dokręcenia.

Obecnie na rynku dostępne są różne typy kluczy. Nowością na rynku są modele elektryczne i hydrauliczne. Te klucze są znane jako narzędzia impulsowe, ponieważ zapewniają dokładny moment obrotowy. Nowoczesne klucze są proste w użyciu i nie odskakują w przeciwieństwie do ich tradycyjnych wersji. Klucze udarowe Ingersoll Rand są wygodne i lekkie.

Jeśli chodzi o projekt, to klucze tej firmy mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu łatwiej się nimi posługiwać. Moment obrotowy jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy mierzeniu skuteczności urządzenia. Do użytku profesjonalnego najlepszym wyborem jest klucz udarowy z dobrym momentem obrotowym. Zwrotność to kolejna kluczowa cecha, którą należy wziąć pod uwagę, szukając klucza udarowego. Ważne jest, aby wybrać taki, który jest łatwy w obsłudze. Zapewnia to wysoką jakość wykonania przy niewielkim nakładzie sił. To też gwarancja bezpieczeństwa podczas pracy w domu, a także w pracy.

Ingersoll Rand​ oferuje szeroką gamę kluczy akumulatorowych i udarowych, które zapewniają elastyczność potrzebną do nawet do najbardziej wyjątkowych i wymagających zastosowań. Te klucze udarowe zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Opatentowane procesy hartowania i obróbki, innowacyjne, ergonomiczne projekty i jakość produkcji – to główne zalety narzędzi tej firmy. Korzystanie z narzędzi pneumatycznych Ingersoll Rand ma kilka zalet:

  • Niezawodność;
  • Bezpieczeństwo;
  • Ergonomia;
  • łatwość transportu, użytkowania i konserwacji;
  • możliwość pracy w każdych warunkach, w tym przy spadkach temperatur, zwiększonym zapyleniu i wilgotności;
  • wysokie wskaźniki wydajności.
Top